Yeniçeri City Hotel’e Hosgeldiniz

Günümüz dünyasında insanlar yoğun iş stresinden, mega kentlerin kargaşasından, koşuşturması ve trafiğinden, kendilerini doğayla içi içe bir yerde tarihi, kültürü ve turkuaz mavisi denizin güzelliklerini yaşamayı hayal etmektedir. Tüm bu güzellikleri bir arada bulabileceğiniz sınırlı sayıdaki yerlerin başında yer alan Fethiye tüm misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumdadır.

Özellikle son yıllarda ülkemiz turizm alanında göstermiş olduğu tanım ve yatırımlar sayesinde dünyanın en çok turist çeken altıncı ülke olma başarısına ulaşmıştır. Bizlerde Ülkemizin bu başarısına Fethiye’den katkıda bulunmuş olmaktan kıvanç duymaktayız.

Fethiye şehir merkezinde bulunan Turizm Bakanlığı denetimindeki Yeniçeri City Hotel, 2014 Yılında tamamen yenilenerek, çok önemsediğimiz hizmet kalitemizin yanında çağımızın gereksinimlerini yansıtan bir tesis yarattık.  Ve sloganımızda belirttiğimiz gibi “Sami, Butik tadında”  hizmet verme gayreti içerisindeyiz.

20 Yılı aşkın süre boyunca sektörün her kademesinde çalışmamın verdiği bilgi birikimiyle ve  tüm çalışma arkadaşlarımın gayretleriyle sizlerin, tatil ve iş seyahatinizi huzur ve güven içerisinde geçirmenize yardımcı olacağız. Temel ilkemiz, siz konuklarımızın bizler için yorumladığınız memnuniyet değerlerinin beş yıldız olmasıdır.

Konum itibari ile otelimiz Dinlenme, Eğlenme, İş seyahati, Günlük Gezinti, Dalış, Paraşüt, Adalar turu ve aktivitelere katılacak olan konuklar için ideal konaklama sunmaktadır.

Değerli misafir adayımız;

Sizi, Ölüdeniz in turkuaz rengini keşfetmek, Kelebekler vadisi ve Kayaköy’ün gizemini yaşamak, Mavi tura çıkmak, Amintas kaya mezarları ve onlarca tarihi eserleri görmek, Babadağ’dan paraşütle uçmak, Derin maviliklere dalmak, Tarihi likya yolunu yürümek, Soğuk suların doğduğu Saklıkent kanyonunda yürümek, Tarihi ve Otantik Paspatur ve balık pazarını görmek, Kekik ve adaçayı kokulu yaylalarla çıkmak, Safari’ye katılıp doğanın kokusunu keşfetmek gibi onlarca güzellikleri yaşamak için Fethiye’ye davet ediyorum.

Bölgemize yapacak olduğunuz seyahatlerde sizleri ağırlamak arzusu içerisindeyiz.

Konforlu ve temiz bir oda, leziz bir aş, sıcak bir çay, acı bir Türk kahvesi Türk misafirperverlik gereği her zaman sizler için hazır olduğunu bilmenizi istiyorum.

Sevgilerimle.